orinet logo
Anasayfa | English
orient
   ORİENT OTOMOTİV SAN.TİC.A.Ş. 1986 yılında kurulmuş olup, Otomotiv yedek parça sektöründe ağır vasıta araç gruplarının yan sanayi yedek parçalarını İthalat ve İhracat yaparak siz değerli müşterilerimiz için tedarik etmektedir.

ORİENT OTOMOTİV SAN.TİC.A.Ş. Mercedes, Man, ZF, Setra, Iveco, Daf, Renault, Volvo, Scania marka araçlarının başta Şanzıman ve Diferansiyel olmak üzere tüm yedek parça gruplarının tedariğini yapmaktadır.

ORİENT OTOMOTİV SAN.TİC.A.Ş. Ağır vasıta araç gruplarının yan sanayi yedek parça imalatçısı olan İtalya menşeili CEI HIGH FIDELITY SPARE PARTS markasının bütün Ortadoğu ülkelerinin tek distiribütörlüğünü yapmaktadır.

ORİENT OTOMOTİV SAN.TİC.A.Ş. Kaliteyi, Güvenirliği, tedarik ve çözüme yönelik profesyonel kadrosu siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğu geniş ürün yelpazesi ile hizmet etmekten mutluluk duyar.
   MİSYONUMUZ
Orient Otomotiv San.Tic.A.Ş. olarak her geçen gün daha da profesyonelleşerek, siz değerli müşterilerimizin karşısında, her zaman guvenebileceğiniz iş ortağınız olmak. Otomotiv sektorunde getirdiğimiz uzun yıllar sonucu edindiğimiz tecrube ve bilgimizle Türkiye ve Orta Doğu ülkelerine Mercedes, Man, ZF, Setra, Iveco, Daf, Renault, Volvo, Scania yedek parçalarını toptan satış ve ithalat ve ihracatını yapmaktayız.
   Şirketimiz zamanın gerektirdiği gibi sürekli yenilenerek, teknolojiyi takip ederek otomotiv pazarında emin adımlarla ilerlemektedir. 2012 yılında şirketimiz pazara yeni atılımlar yaparak Avrupa standartlarına uygun, kalitemizin guvencesi altında siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.
   Ticaret hayatında yaşadığımız uzun yıllar içinde edindiğimiz tecrubelerimiz sayesinde pazarın gelişimini ve oluşan ihtiyacını hissederek, yeni ürün yelpazesini takip ederek, müşterilerimize en ust seviyede hizmet vermeyi kendimize hedef edinmiş bulunmaktayız.

   VİZYONUMUZ
   Orient Otomotiv San.Tic.A.Ş. ; Dürüst ve açık ticaret anlayışımızdan ödün vermeyerek müşteri odaklı hizmet şirketi olma, zengin yedek parça stoğu, hızlı lojistik, yüksek kalitede ürün ve uygun fiyat konularında farklılıklar yaratıp, bulunduğu otomotiv sektörü içerisinde en son yenilikleri uzman kadrosuyla birleştirerek, müşterilerine maksimum hizmet, estetik tasarım ve kaliteyi sunmak, müşterilerimize verdiğimiz önemi yansıtan bir mevki ve pazar payıyla otomotiv sektöründe global lider olmaktır.
garanti KALİTE POLİTİKAMIZ
Orient Otomotiv San.Tic.A.Ş. olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri ulusal – uluslar arası sayılı ve kendi konularında en önde gelen üreticilerin ürünleri ile sunmaktayız. Deneyimli ve eğitimli kadromuz ile eğitim, aplikasyon yardımı, satış sonrası teknik destek ve bakım katma değerler sunduğumuz değişmez hizmetlerdir. Amacımız, Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, pazar payımızı ve rekabet gücümüzü artırarak karlı bir büyüme sağlarken müşterilerimize en uygun çözümleri ve en iyi hizmeti sunmak ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır.

Bu amaç doğrultusunda;
• Yüksek kalitede ürünler ile hızlı, güvenilir ve müşteri ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılayacak hizmetler sunmak.
• Teknolojik ve sektörel gelişmeleri yakından takip ederek verdiğimiz hizmetleri sürekli geliştirmek.
• Hizmet verdiğimiz müşteriler ve temsil ettiğimiz firmalar ile en yüksek etik standartlar ve dürüstlük ilkelerini esas alarak çalışmak.
• Dürüstlük, eşitlik ve karşılıklı saygı çerçevesinde, çalışanlarımızın eğitimlerle geliştirilmesine olanak sağlayan, takım ruhunun önemini vurgulayan bir iş ortamı oluşturmak.
• Tüm faaliyet ve süreçlerimizde sürekli iyileşme ve gelişmeyi sağlamak amacıyla kalite sistemimizi düzenli olarak gözden geçirmek ilkelerimizdir.
Orient Otomotiv San.Tic.A.Ş Kalite Yönetim Sistemi bu standarta uygun olarak firma yönetiminin belirlediği politikalar ışığında kurulmuştur ve üst yönetimin kontrölünde tam destek görmektedir.
Belirlenen firma politika ve hedefleri doğrultusunda, oluşturulan Kalite Politikasını anlamak, desteklemek, uygulamak ve Kalite Yönetim Standardının gereklerini bir yaşam biçimi olarak benimsemek tüm çalışanlarımızın görevidir.


Daha Büyük Görüntüle Orient Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Adres : İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Dolapdere Sanayi Sitesi 22.Ada No:35
İkitelli/Başakşehir-İSTANBUL
Telefon : +90 212 671 13 47 (PBX)
Fax : +90 212 671 13 50
E-mail : info@orientotomotiv.com
İTHALAT - SATIŞ- PAZARLAMA
Ardalan KANANİ Dahili : 20-21
ardalan@orientotomotiv.com
Ertuğrul Mustafa NOYAN Dahili : 18-19
e.satis@orientotomotiv.com
Kemal YILMAZ Dahili : 22
kemal@orientotomotiv.com
MUHASEBE
Mesut BAŞ Dahili : 13
mesut@orientotomotiv.com

İHRACAT
Sevim Kevser BİRGÜL Dahili : 15
export@orientotomotiv.com

YÖNETİCİ ASİSTANI
Emine MAVZER Dahili : 11-12
emine@orientotomotiv.com
golge
Hakkimizda
markalar
Üye Ol Şifremi Unuttum
callme
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Dolapdere Sanayi Sitesi 22.Ada No:35 İkitelli/Başakşehir-İSTANBUL